Slovenský Deutsch English
Tehotenské oblečenie

Salming Eagle Shoe Men Black/White

Zľava
Pôvodná cena: 95.00 €
59.90 € 
Veľkosť:EUR
Skladom

Výrobca: SALMING
Lehota dodania produktu: Okamžite k odoslaniu
Počet dní dodania produktu: 4

Popis

Zvršok haloviek Eagle je vyrobený z dvoch vrstiev. Vnútorná vrstva je z odolnej a vysoko priedušnej textílie, vonkajšia pogumovaná a veľmi ohybná vrstva je z materiálu KPU. Tuhý pätný košíček, ktorý je pevne usadený do medzipodošvi, výborne drží pätu a tým celé chodidlo na svojom mieste.

Pod klasickou penovou a anatomicky tvarovanou vložkou nájdete oranžovú medzipodošvu z materiálu D3O. Špičkový materiál využívaný pre zníženie nežiadúcich nárazov pri tvrdých dopadoch predovšetkým na pätu.

Na podrážke haloviek Eagle je použitých hneď niekoľko známych a osvedčených technológií. Na vonkajšej hrane podrážky sa nachádza LMS systém (Lateral Movement Stabilizer), ktorý zaisťuje perfektnú stabilitu pri prudkých zmenách smeru. Táto vychytávka zároveň plní svoju preventívnu funkciu proti podvrtnutiu členku. Na vnútornej hrane podrážky je už štandardne umiestený RollBar, zaoblenie podrážky pre lepšie odvalenie a pohodlnejší odraz z hrany tenisky. V strede podrážky sa nachádza tuhá podpora klenby, ktorá tenisku spevňuje v zkrute. Stavba celej podrážky ctí filozofiu TGS62/75 – v 62% dĺžky podrážky je pod 75° vedená tzv. baletná čiara. Jedná sa o pomyselný zlom podrážky, kde sa chodidlo podľa anatomie človeka ohýba a kde sa delia materiály v podrážke na dve skupiny – materiál pod pätou skôr tlmí nárazy, zatiaľ čo materiál pod špičkou musí byť tuhší a rýchlo reagujúci na odraz. Štruktúra podrážky haloviek Eagle má asymetrický Hexagrip vzor.

Halovky Eagle doporučujeme na florbal, hádzanú, squash či bedminton.