Slovenský Deutsch English
Tehotenské oblečenie

Salming Kobra 3 Shoe Men White/Black

Zľava
Pôvodná cena: 157.00 €
139.00 € 
Veľkosť:EUR
Skladom

Výrobca: SALMING
Lehota dodania produktu: Okamžite k odoslaniu
Počet dní dodania produktu: 4

Popis

Wrap Around System Design (WAS Design)
Aby sme zaistili obratnosť a stabilitu tejto tenisky pri zachovaní jej nízkej hmostnosti, vyvinuli sme zadný koniec podrážky tak, že presahuje až nad oblasť päty a obopína tak celú oblasť päty. V kombinácii s LMS+ 8° a skvelo zabudovanou technológiou ExoSkeleton sa jedná o vysoko stabilný model, ktorý skvelo sadne.
ExoSkeleton
Špeciálna konštrukcia zvršku tenisky – vnútorná kostra stabilizuje chodidlo pri pohyboch do strán a znižuje tak tlak na MTP kĺby (metatarzofalangeálne kĺby). Je dôležité udržať nohu stabilnú predovšetkým v mäkkých častiach chodidla, kde je pri prudkých zmenách smeru vyvíjaný na túto časť nohy veľký tlak - vysoká pravdepodobnosť zranenia.
LMS - Lateral Movement Stabilizer
Špeciálna odľahčená dvojito zakrivená jednotka integrovaná do stredu podrážky. Jej úlohou je podpora nohy pri rýchlych a nečakaných pohyboch chodidla do strán.
LMS Plus 8° + RollBar technology
Rýchle zastavenie pohybu chodidla do strany môže mať za následok podvrtnutie členku. Jednotka LMS+ je navrhnutá s 8% náklonom, tak aby riziko tohoto zranenia čo najviac znižovala.
Zaoblená vnútorná hrana podrážky umožňuje vyššie naklonenie chodidla dovnútra a znižuje tlak na palcovú hranu. Umožňuje tým odraz nohy z extrémnejších polôh a zároveň ľahší pohyb nohy do pozície, ktorá je obvyklá pri nízkych postojoch pri hraní florbalu či squashu.
Recoil Midsole + Recoil R heel insert
Tlmiaca vrstva tenisky je vytvorená z novej zmesy materiálov, ktorá nesie názov RECOIL™. Táto zmes materiálov dokáže výborne absorbovať negatívne sily pri dopade a zároveň výborne využívať energiu do každého odrazu. Recoil R™ - Recoil Reduction - technológia na podporu tlmenia veľkých nárazov, ktoré pôsobia na pätu pri prudkých zmenách smeru a pri každom došlape.
HexaGrip
Úplne nová technológia použitá na nových halovkách Salming Kobra a Salming Adder. Podrážka je vyrobená zo špeciálnej zmesy HX120, ktorá v kombinácii so vzorkom Salmings HexaGrip™ zaisťuje neobvyklú priliehavosť na všetkých typoch povrchov.
T.G.S. 62/75°
Torsion Guide System. Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. baletnou čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletnou čiarou sú tenisky naopak vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technologie TGS 62/75 pracuje so všetkými fázami, ktorými chodidlo prechádza pri behu. Pri dopade tá správna časť tenisky tlmí náraz a pomáha stabilizovať, následne sa podrážka ohne v presne správnom mieste a materiál v prednej časti stimuluje odraz. To všetko pri jedinom dopade nohy na zem.