Slovenský Deutsch English

Veľkosť:EUR
Skladom

Výrobca: SALMING
Lehota dodania produktu: Okamžite k odoslaniu
Počet dní dodania produktu: 4

Popis

Dominate the court - V týchto halovkách ovládnete kurt. Salming Hawk sú halovky ponúkajúce nízky drop, nevídanú stabilitu a neomylnú priliehavosť. "Kostra" tenisky ExoSkeleton, která je umiestnená vo vnútri tenisky, je napojená na systém šnúrovania, vašu nohu krásne obopne a poskytne skvelú podporu. Podrážka so vzorom HexaGrip s dvomi oblasťami LMS+ 8° vás ochráni pred vyvrtnutím členku pri zmenách smeru. Nová zmes výplne podrážky Recoil ERF - Energy rebound foam - so špeciálnymi vložkami z materiálu SoftFOAM v oblasti päty pomáha pri prenosu energie z každého odrazu. Trojvrstvový zvršok so sieťovinou zaisťuje skvelú prievzdušnosť.
Použité technológie
HeelCup™
Pätný košíček stabilizuje a fixuje chodidlo v teniske, čo je kľúčové pre pocit istoty a pohodlia. Vyvinuli sme nový, anatomicky tvarovaný košíček, ktorý je o niečo dlhší než u konkurencie.
RollBar™
Zaoblená vnútorná hrana podrážky umožňuje vyššie naklonenie chodidla dovnútra a znižuje tlak na palcovú hranu. Umožňuje tako draz nohy z extrémnejších polôh a zároveň ľahší pohyb nohy do pozície, ktorá je obvyklá pri nízkych postojoch pri hraní florbalu, či squashu.
HexaGrip™
Úplne nová technológia použitá na nových halovkách Salming Kobra a Salming Hawk. Podrážka je vyrobená zo špeciálnej zmesy HX120, ktorá v kombinácii so vzorkom Salmings HexaGrip™ zaisťuje neobvyklú priliehavosť na všetkých typoch povrchov.
RunLite2™
Jedná sa o materiál používaný, ako výplň podrážok. Podrážka je vďaka nej ľahká a má skvelú odozvu.
RECOIL ERF
Materiál použitý v podrážkach našich halových tenisiek, je veľmi ľahký a má skvelé tlmiace vlastnosti, ktoré zachovávajú možnosť spätného využitia energie pre odraz.
SoftFOAM™
Tlmiaca zmes použitá pre vystlanie oblasti päty našich halových tenisiek, ktorá má redukovať nežiadúce nárazy. SoftFOAM má o 70% lepšie absorpčné vlastnosti než klasická pena EVA. Tento materiál v kombinácii s materiálom RECOIL™ vám pomôžu k ešte lepšiemu výkonu.
TGS 62/75™
Torsion Guide System. Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. baletnou čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletnou čiarou sú tenisky vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 pracuje so všetkými fázami, ktorými chodidlo prechádza pri behu. Pri dopade tá správna časť tenisky tlmí náraz a pomáha stabilizovať, následne sa podrážka ohne v presne správnom mieste a materiál v prednej časti stimuluje odraz. To všetko pri jedinom dopade nohy na zem.
LMS+
Rýchle zastavenie pohybu chodidla do strany môže mať za následok podvrtnutie členku. Jednotka LMS+ je navrhnutá s 8% náklonom, tak aby riziko tohoto zranenia čo najviac znižovala.